Про фабику

ТМ «ECO-DOORS» - це компанія, яка вже понад 20 років займається виробництвом міжкімнатних дверей найвищої якості. З моменту свого заснування, ТМ «ECO-DOORS» пропонує широкий асортимент столярних виробів, які не обмежуються смаками та уподобаннями. Ми виробляємо двері, які не тільки функціональні, але й естетично привабливі. Ми розуміємо, що двері є важливим компонентом будь-якого приміщення і тому вони повинні бути міцними, надійними та гармонійно виглядати в загальному дизайні приміщення.

В основі нашого виробничого процесу лежить стійкість сталого розвитку та екологічність. Ми використовуємо екологічно чисті матеріали та технології, які мінімізують наш вуглецевий слід, і постійно вивчаємо нові викиди відходів та економію ресурсів.

Ми пишаємося нашою командою висококваліфікованих фахівців, які створюють винятковий продукт та послуги: наші дизайнери, інженери та майстри працюють разом над створенням дверей, які задовольняють наших клієнтів.

Наша мета - не просто виправдати, а приємно перевершити очікування нашого клієнта. Ми продовжуємо досягати цього, постійно вдосконалюючи нашу продукцію та послуги, інвестуючи в нові технології та розвиваючи культуру інновацій.

Наші переваги
Виготовляємо двері більше 20 років
Гарантія на наші вироби - 24 місяці (2 роки)
Рекламна підтримка партнерів за рахунок компанії
Компанія нараховує більше 100 висококваліфікованих спеціалістів
Сертіфікати